KONST / Litografier / Färglitografi 12601115
nr 1260 1115
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad i tryckplåt, 51/100, Cirkus. Motivet: 30x42
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:32:09
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall